WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Wakacyjny kurs języka włoskiego w Gargnano

2017-02-17 11:45:35

Nasza Uczelnia uzyskała grant dla studenta (absolwenta, w wieku poniżej 40 lat) na wakacyjny kurs języka włoskiego w Gargnano nad jeziorem Garda we Włoszech. Propozycja ta jest efektem prowadzonej od kilku lat współpracy WSZiA z Uniwersytetem w Mediolanie. Z tej formy doskonalenia kwalifikacji korzystali już z sukcesem studenci naszej uczelni.

Kurs jest skierowany do osób posługujących się językiem włoskim w stopniu co najmniej średniozaawansowanym. Ze szczegółowymi informacjami można zapoznać się tutaj:

CORSI INTERNAZIONALI DI LINGUA E CULTURA ITALIANA

W związku z koniecznością zgłoszenia udziału i dostarczenia dokumentów do Mediolanu w terminie do 24 marca (na pierwszy turnus kursu) lub w dniu 31 marca br. (na drugi turnus kursu) prosimy osoby zainteresowane o jak najszybszy kontakt mailowy z Biurem Karier WSZiA:

e-mail: zryn@wszia.edu.pl