WSZiA na YouTube

Fizjoterapia SUM - informacje o pierwszym zjeździe

2017-03-17 11:35:54

W związku z uruchomieniem pierwszego semestru studiów magisterskich uzupełniających na kierunku fizjoterapia informujemy, że pierwszy zjazd na tym kierunku odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017 roku. Szczegółowy harmonogram zajęć jest już dostępny na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym uczelni.

Domyślnym loginem do portalu jest numer albumu, a domyślne hasło to numer PESEL. W razie problemów z logowaniem prosimy o kontakt z dziekanatem lub działem IT uczelni.

Dodatkowo harmonogram można pobrać z wersji offline w postaci pliku PDF korzystając z poniższego odnośnika:

Pobierz: harmonogram zajęć (plik PDF)