ZUS dla studenta, czyli ubezpieczenia społeczne w praktyce

2017-03-17 11:36:45

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Związek Banków Polskich mają przyjemność zaprosić w dniach 24 i 26 marca 2017 r. na kolejny wykład otwarty z serii "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem". Tym razem tematyka wykładu związana będzie z praktyczną wiedzą o ubezpieczeniach społecznych i zagadnieniami szczególnie przydatnymi dla studentów.

"ZUS dla studenta. Ubezpieczenia społeczne w praktyce"
Anna Barczak, Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Budynek Collegium Maius
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Akademicka 4
24 marca 2017 r. (piątek)
godz. 13.20, sala A19

Budynek Collegium Novum
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Sienkiewicza 22a
26 marca 2017 r. (niedziela)
godz. 13.20, sala S105

W trakcie wykładu słuchacze dowiedzą się m.in. o różnicach między różnymi rodzajami umów o pracę, dzieło lub zlecenie, o tym czy trudno jest założyć własną firmę, gdzie zgłosić się do ubezpieczenia i jakie składki odprowadzamy prowadząc działalność gospodarczą.

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz jego partnerów: Biura Informacji Kredytowej S.A., Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Program zakłada bliską współpracę biznesu z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, rynku finansowego, przedsiębiorczości oraz zarządzania.

Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkie zainteresowane osoby.

Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem:

Dodatkowe informacje o programie NZB w WSZiA:

• Mariusz Poninkiewicz
  • tel. 84 677 6734, e-mail: mponinkiewicz@wszia.edu.pl