WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Nabór studentów do projektu "Najlepsi z najlepszych 2.0"

2017-03-28 09:38:54

Nawet 320 tys. zł mogą uzyskać studenci na udział w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach. Rusza właśnie nabór do projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym "Najlepsi z najlepszych! 2.0".

Celem programu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich kreatywności, innowacyjności i aktywności naukowej. Projekt realizowany przez jednego studenta może liczyć na grant w wysokości 80 tys. zł, a inicjatywy zespołu studentów – nawet na 320 tys. złotych.

Środki te przeznaczyć można na sfinansowanie uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach lub też na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami. Projekt pozakonkursowy zakłada udział minimum 100 wybitnie uzdolnionych studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach lub też konferencjach.

Nabór trwa do 24 kwietnia 2017 roku.

Więcej informacji można znaleźć w komunikacie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.