Warsztaty wprowadzające z metody FDM (aktualizacja)

2017-04-21 08:01:06

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty wprowadzające z metody FDM (Fascial Distortion Model). Warsztaty zostaną przeprowadzone w naszej uczelni już 4 maja 2017 w godzinach 16-20. Poprowadzi je doświadczony terapeuta metody FDM, specjalista w terapii obrzęków, układu limfatycznego i powięzi wisceralnych, instruktor federacji IFDMO w trakcie hospitacji Marcin Słota.

Miejsce warsztatów

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu,
Collegium Novum, ul. Sienkiewicza 22, sala 105.

Pan Marcin Słota pochodzi z Zamościa i  ukończył studia I-ego stopnia na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Marcin wprowadzi Was w model FDM: będziecie mieli okazję poćwiczyć wybrane techniki, zobaczyć, na czym to wszystko polega i poczuć na sobie efekty terapii.

Warsztat jest przeznaczony dla fizjoterapeutów, studentów II stopnia, masażystów i osteopatów, którzy chcą rozpocząć przygodę ze skuteczną terapią powięziową.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.angitia.pl i wysłać skan/zdjęcie dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Olą Nowak (tel: 572 955 747 lub mailowo: a.nowak@angitia.pl)