Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Warsztaty wprowadzające z metody FDM

2017-04-21 08:01:06

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty wprowadzające z metody FDM (Fascial Distortion Model). Warsztaty zostaną przeprowadzone w naszej uczelni już 4 maja 2017 w godzinach 16-20. Poprowadzi je doświadczony terapeuta metody FDM, specjalista w terapii obrzęków, układu limfatycznego i powięzi wisceralnych, instruktor federacji IFDMO w trakcie hospitacji Marcin Słota.

Pan Marcin pochodzi z Zamościa i  ukończył studia I-ego stopnia na kierunku Fizjoterapia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Marcin wprowadzi Was w model FDM: będziecie mieli okazję poćwiczyć wybrane techniki, zobaczyć, na czym to wszystko polega i poczuć na sobie efekty terapii.

Warsztat jest przeznaczony dla fizjoterapeutów, studentów II stopnia, masażystów i osteopatów, którzy chcą rozpocząć przygodę ze skuteczną terapią powięziową.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.angitia.pl i wysłać skan/zdjęcie dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Olą Nowak (tel: 572 955 747 lub mailowo: a.nowak@angitia.pl)

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska