WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Praktyki wakacyjne mogą być przygodą

2017-05-05 10:26:31

Dzięki programowi Erasmus+ możesz zmienić praktyki wakacyjne w ciekawą przygodę. Zapoznaj się z programem i aplikuj już dzisiaj, a być może część wakacji spędzisz podróżując po Europie. Dwie nasze studentki właśnie przebywają w Portugalii, jedna w Wielkiej Brytanii - Ty też możesz!

Studenci (na studiach licencjackich od drugiego roku studiów, na studiach magisterskich uzupełniających od pierwszego semestru) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne), w tym także na praktyki wakacyjne. Z uwagi na konieczność uzgodnienia miejsca oraz programu praktyk z uczelnią partnerską o takim wyjeździe należy pomyśleć już teraz.

Absolwenci mają szanse wyjazdu na staże zagraniczne (po ukończeniu studiów), pod warunkiem, że mając status studenta przejdą procedurę aplikacji na staż. Jeśli studiujesz na ostatnim semestrze studiów i chcesz pojechać jako wczesny absolwent na staż dofinansowany z programu Erasmus+, nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej? Mamy dla Ciebie dobre informacje! Dzięki udziałowi uczelni w programie „Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Edycja 2”  możesz wyjechać na praktyki zagraniczne z wyższym dofinansowaniem – wystarczy, że w bieżącym semestrze otrzymujesz stypendium socjalne.

Osoby zainteresowane wyjazdami w ramach programu Erasmus+ powinny wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapraszamy do składnia aplikacji!

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest złożenie wniosku:

Szczegółowych informacji o wyjazdach udziela:

Koordynator Uczelni ds. Współpracy z Zagranicą

• Dawid Długosz