Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Projekt ABSOLWENT Fundacji Fuga Mundi

2018-01-10 01:28:58

Projekt „Absolwent” powstał z myślą o osobach młodych, kończących studia w nadziei na płynne przejście ze ścieżki naukowej na zawodową. Skierowany jest on do studentów ostatniego roku studiów wyższych (licencjackich bądź magisterskich) oraz absolwentów do dwóch lat po ukończeniu szkoły wyższej. Dzięki udziałowi w projekcie, osoby z niepełnosprawnością będą mogły stworzyć pod okiem specjalistów indywidualny plan działania zawodowego, odbyć szkolenia specjalistyczne oraz pozyskać staż i zatrudnienie bezpośrednio po zakończeniu studiów. Dla osób spełniających kryteria przewidziane są także dodatki motywacyjne w wysokości 400zł!

W ramach projektu „ Absolwent” fundacja oferuje następujące szkolenia:

• negocjacje handlowe
  • marketing internetowy
  • obsługa administracyjno – biurowa z zaawansowaną obsługą komputera
  • projektowanie i webmastering stron www
  • księgowość komputerowa

Ponadto gwarantuje:

• Pełen zwrot kosztów dojazdu
  • Ubezpieczenie na cały czas trwania projektu
  • Dodatek motywacyjny 400zł dla osób spełniających kryteria
  • Po szkoleniu gwarantowany płatny staż zawodowy: 1850 zł brutto/msc
  • Pomoc w pozyskaniu stałego zatrudnienia

Pierwsze szkolenia ruszą jeszcze w tym miesiącu, rekrutacja trwa do 19 stycznia br. Są jeszcze wolne miejsca!

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt z dziekanatem uczelni pod nr telefonu 84 677 67 23