Pięćdziesiąt zeszytów "Barometru Regionalnego"

2018-02-28 11:28:21

Właśnie ukazał się najnowszy numer „Barometru Regional­nego”, który jest już 50 zeszytem kwartalnika. Czasopismo powstało w 2002 roku z inicjatywy Kanclerza Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, dr. inż. Jana Andreasika, jako kwartalnik społeczno-gospodarczy o charakterze popularno-naukowym skierowany do społeczności akademickiej, przedsiębiorców i samorządu lokalnego oraz regionalnego. Redaktorem Naukowym został prof. Jacek Szlachta (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), a Redaktorem Naczelnym mgr Janusz Kawałko.

Inspiracją do założenia czasopisma były prowadzone w tym czasie przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Zamościu i Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie kwartalne badania nastrojów gospodarczych przedsiębiorców i mieszkańców województw lubelskiego i podkarpackiego.

Czytaj całość: Mieczysław Kowerski, Jarosław Bielak,
Pięćdziesiąt zeszytów „Barometru Regionalnego” (PDF)