WSZiA na Targach Pracy i Edukacji w Krasnymstawie

2018-03-15 09:23:56

W dniu 14 marca 2018 r. pracownicy i studenci naszej uczelni uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji, które zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania aktualnej oferty studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz podyplomowych.

Targi Pracy i Edukacji były przedsięwzięciem mającym na celu promocję ofert edukacyjnych uczelni wyższych i szkół policealnych z województwa lubelskiego oraz przedstawienie ofert pracy krajowych i zagranicznych, w tym ofert pracy lokalnych przedsiębiorców.

Wydarzenie organizowane było przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Krasnymstawie.