Zmień praktyki wakacyjne w przygodę

2018-04-11 10:50:28

Studencie! wciąż nie masz pomysłu na praktyki wakacyjne? A może marzysz o podróżach, ale przeszkodą są jak zawsze pieniądze? Dzięki dofinansowaniu w programie Erasmus+ możesz rozwiązać oba problemy! Dofinansowanie wyjazdu na praktyki jakie możesz otrzymać to nawet 600 Euro/miesiąc.

Kto może jechać na praktyki zagraniczne?

Studenci (na studiach licencjackich od drugiego roku studiów, na studiach magisterskich uzupełniających od pierwszego semestru) mogą aplikować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne), w tym także na praktyki wakacyjne. Z uwagi na konieczność uzgodnienia miejsca oraz programu praktyk z uczelnią partnerską o takim wyjeździe należy pomyśleć już teraz.

Absolwenci mają szanse wyjazdu na staże zagraniczne (po ukończeniu studiów), pod warunkiem, że mając status studenta przejdą procedurę aplikacji na staż. Jeśli studiujesz na ostatnim semestrze studiów i chcesz pojechać jako wczesny absolwent na staż dofinansowany z programu Erasmus+, nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Zapraszamy do składnia aplikacji!

Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znaleźć można w menu bocznym w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest złożenie wniosku:

Zastanawiasz się gdzie jechać, ale nie masz pomysłu?