Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Światowy Dzień Promocji Higieny Rąk 2019

2019-04-30 08:20:10

Światowy Dzień Promocji Higieny Rąk 2019
11 maja 2019 r. godz. 1100
ul. Sienkiewicza 22A, WSZiA Zamość

BEZPIECZNA OPIEKA DLA WSZYSTKICH
- JEST W TWOICH RĘKACH

Obchody Światowego Dnia Promocji Higieny Rąk mają na celu zwrócenie uwagi społeczności oraz studentów na niezwykle istotne zagadnienia prawidłowej higieny rąk, aspektów praktycznych oraz znaczenia dezynfekcji rąk w profilaktyce zakażeń i chorób zakaźnych. Kolejnym zagadnieniem poruszanym podczas spotkania naukowego studentów będzie tematyka zdrowotna uwzględniająca prawidłowy styl życia w społeczeństwie.

W sesji studenckiego koła naukowego poznamy:

• Wyniki badań ankietowych dotyczących wiedzy na temat prawidłowej higieny rąk.
  • Wyniki akcji „Mistrzostwa Świata w myciu rąk”.
  • Wyniki badań ankietowych dotyczących wiedzy na temat zdrowegostylu życia wśród studentów.

Serdecznie ZAPRASZAMY!