ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej

Zaproszenie na spotkanie dla studentów zagranicznych

2019-11-29 02:31:56

Fundacja Instytut na rzecz Państwa Prawa w Lublinie serdecznie zaprasza studentów zagranicznych na spotkanie, które odbędzie się 10.12.2019 r. o godz. 14.00, w sali 109 (budynek WSZiA w Zamościu przy ul. Sienkiewicza 22). Temat spotkania: Pobyt czasowy i stały w Polsce. Karta Polaka.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony obowiązujący system prawny oraz krótkie informacje o legalizacji pobytu w Polsce i karcie Polaka.

Po zakończeniu prezentacji uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań (w tym również dotyczących legalności pobytu, przekraczania granicy, pracy w Polsce, etc.)
Po spotkaniu istnieje możliwość skorzystania z indywidualnej porady prawnej.

Udział jest bezpłatny, a po spotkaniu organizatorzy zapraszają na poczęstunek!