ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej

Specjalizacje oraz kursy dla pielęgniarek i położnych w Zamościu – rozpoczęcie już od września

2020-07-13 08:56:50

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o otwarciu zapisów na specjalizację oraz kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne dla pielęgniarek i położnych w Zamościu. Zajęcia będą odbywać się w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu, ul. Henryka Sienkiewicza 22, Zamość.

Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i pielęgniarzy prosimy o bezzwłoczne rejestrowanie się w systemie SMK.

Poniżej przedstawiamy wykaz specjalizacji oraz planowane daty rozpoczęcia:

Specjalizacje realizowane przez Collegium Mazovia w Zamościu

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje oraz kursy znajdujące się w ofercie Centrum. Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Osoby zainteresowane ukończeniem specjalizacji w danej dziedzinie, a nieposiadające wymaganych kursów specjalistycznych, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerem telefonu 25 633 30 32 wew. 63. Dla tych osób partnerzy Collegium Mazovia uruchomią kształcenie na wymaganych kursach, co umożliwi uzupełnienie wymaganych kwalifikacji przed zakończeniem specjalizacji.