WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Biblioteka Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Książki

Szkolenie biblioteczne – on line

Szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe dla studentów pierwszego roku wszystkich kierunków kształcenia studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Wszystkie materiały szkoleniowe oraz test sprawdzający wiadomości znajdują się na stronie e-Kursy wbt. Poprawne wypełnienie testu jest warunkiem uzyskania zaliczenia. Zaliczenie należy zdobyć do końca pierwszego semestru studiów (do końca zimowej sesji egzaminacyjnej).

Ogólny adres e-mail biblioteki

Godziny pracy biblioteki

Szczegółowe informacje o godzinach pracy biblioteki dostępne są w komunikacie na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym