Jeśli oferują Państwo pracę lub są zainteresowani współpracą z naszym biurem proszę zostawić podstawowe dane kontaktowe.

Dodaj ofertę:

1. Krótka charakterystyka firmy i oferowanej pracy (forma zatrudnienia, charakter pracy), wymagania stawiane kandydatom (preferowany kierunek studiów, płeć, wiek, dodatkowe umiejętności, znajomość języków etc.), formy składania aplikacji, preferowany rodzaj kontaktu. Biuro Karier zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w ofercie (np. skrócenie, usunięcie treści uważanych za reklamowe), a nawet do odmówienia wyświetlenia oferty na stronie BK bez podania przyczyn i/lub bez powiadomienia firmy oferującej pracę.
  2. Dane tylko do wiadomości Biura Karier. Osoba upoważniona do kontaktu w sprawie oferowanej pracy, inne informacje do dalszej współpracy.