Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Lektor języka angielskiego

Szkoła Języków Obcych zatrudni lektora języka angielskiego. Praca na terenie: Krasnegostawu
Prowadzenie zajęć dodatkowych z j. angielskiego z dziećmi, praca od 27.01.2020.więcej »

2020-01-17

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji). Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

więcej »

2019-11-12

WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie.

Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.więcej »

2019-10-29

Praktyki zawodowe dla studentów fizjoterapii w Ustce

Serdecznie zapraszamy studentów fizjoterapii oraz uczniów szkół zawodowych o kierunku technik masażysta do odbycia praktyk zawodowych w Ośrodku Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnym „Przylesie” w Ustce. Ośrodek od wielu lat jest organizatorem praktyk zawodowych o kierunku fizjoterapii/rehabilitacji/masażu dla studentów/uczniów publicznych i niepublicznych uczelni wyższych, szkół zawodowych.więcej »

2019-09-25

Praca sezonowa w nadmorskiej restauracji

Zatrudnimy osoby do pracy sezonowej w nadmorskiej restauracji w okolicy Karwi. Poszukujemy osób na stanowiska: kelner, kelnerka, pomoc kuchenna. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, wyżywienie oraz pracę w młodym, zgranym zespole. Wymagamy aktualnej książeczki zdrowia. Praca sezonowa w okresie wakacji.

więcej »

2019-05-07

PILOT PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH

Biuro Turystyki ALBATROS (we współpracy z firmą SINDBAD) poszukuje osób na stanowisko: PILOT PRZEWOZÓW AUTOKAROWYCH (linie do Anglii/Francji) na relacjach rozpoczynających się min. z miejscowości: Lublin/Przemyśl/Kraków

więcej »

2019-05-07

STAŻ- AKADEMIA PROFESJONALNEGO DORADCY

Chcesz poznać tajniki pracy w największej instytucji finansowej w Polsce? Dołącz do nas i postaw na rozwój pod okiem najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Miejsce pracy: Oddział 1 Krasnystaw.

więcej »

2019-04-24

FIZJOTERAPEUTA

Studiujesz fizjoterapię lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem? Stawiasz pierwsze kroki w zawodzie fizjoterapeuty i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś wykorzystać swój potencjał? Zastanawiałeś się nad wyjazdem za granicę, ale nie znasz języka? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj swoich sił we Francji. Nowe wyzwania i satysfakcjonujące warunki czekają na Ciebie!

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację dla szpitala położonego w północnej Francji. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Normandia, departament Eure (nr 27)

więcej »

2019-04-18

Oferty pracy Biura Teleinformatyki CBA

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Biura Teleinformatyki CBA, na którym zamieszczane są aktualne oferty pracy, m.in.:

  • Młodszy Specjalista Wsparcia IT
  • Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa
  • Administrator Sieci
  • Administrator Systemów Teleinformatycznych
  • Młodszy Programista
  • Młodszy Kierownik Projektów IT

… Więcej »

2019-04-02

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji). Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

więcej »

2019-03-28

Praktyki zawodowe z zakresu fizjoterapii – wolne miejsca Ośrodek "Przylesie" Ustka

Ośrodek "Przylesie" w Ustce oferuje studentom fizjoterapii możliwość odbycia praktyk. Ośrodek zapewnia studentom/uczniom odpowiednie warunki noclegowe (pokoje dwuosobowe) oraz całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie:  śniadanie,  obiad , kolacja).

więcej »

2019-03-22

Pielęgniarka/ Pielęgniarz NORWEGIA

Chcesz zmienić swoje życie, pracując w swoim zawodzie? Chcesz zarabiać dużo więcej niż obecnie? Nie znasz języka norweskiego? - Dla nas to nie problem! Nauczymy Cię!

Opis stanowiska:

  • wykonywanie obowiązków pielęgniarki
  • wspieranie w czynnościach życia codziennego osób starszych

więcej »

2019-03-19

Praktyki studenckie

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy MIRA-MAR w Pogorzelicy zaprasza studentki i studentów do odbycia nieodpłatnej  praktyki zawodowej z fizjoterapii  w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii, balneoterapii w roku 2019.

więcej »

2019-02-28

Kurs j. niemieckiego i praca dla pielęgniarek/zy

Poszukujemy pielęgniarki / pielęgniarzy bez nostryfikacji dyplomu chętnych do pracy w okolicach Montabaur. Zadecyduj sam/a, jak ma wyglądać Twoja praca. Czy to praca w szpitalu, domu opieki dla osób starszych, czy w hospicjum - to Ty zdecydujesz co, gdzie i jak!

więcej »

2019-02-25

PRAKTYKI DLA STUDENTÓW FIZJOTERAPII

Biuro Turystyczne „Happy Tour" Organizator Turnusów Rehabilitacyjnych informuje, że przyjmuje studentów fizjoterapii ze studiów dziennych i zaocznych z tytułem Licencjat na czternastodniowe praktyki, w ośrodku rehabilitacyjnym Aura w Jastrzębiej Górze w następujących terminach:

więcej »

2019-01-25

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzą­cych agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia. Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

więcej »

2019-01-16

Praca dla fizjoterapeutów

Poszukuję fizjoterapeutów do przychodni rehabilitacyjnej w południowej Bawarii niedaleko jeziora Bodeńskiego. Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji, znalezieniu mieszkania oraz sprawach urzędowych. Wymagane jest posiadanie kwalifikacji zawodowych, znajomość języka niemieckiego lub chęć podjęcia nauki. Mile widziane posiadanie doświadczenia w terapii manualnej.

więcej »

2019-01-02