Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Praktyki studenckie

Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy MIRA-MAR w Pogorzelicy zaprasza studentki i studentów do odbycia nieodpłatnej  praktyki zawodowej z fizjoterapii  w zakresie kinezyterapii i fizykoterapii, balneoterapii w roku 2019.

2019-02-28

Kurs j. niemieckiego i praca dla pielęgniarek/zy

Poszukujemy pielęgniarki / pielęgniarzy bez nostryfikacji dyplomu chętnych do pracy w okolicach Montabaur. Zadecyduj sam/a, jak ma wyglądać Twoja praca. Czy to praca w szpitalu, domu opieki dla osób starszych, czy w hospicjum - to Ty zdecydujesz co, gdzie i jak!

2019-02-25

PRAKTYKI DLA STUDENTÓW FIZJOTERAPII

Biuro Turystyczne „Happy Tour" Organizator Turnusów Rehabilitacyjnych informuje, że przyjmuje studentów fizjoterapii ze studiów dziennych i zaocznych z tytułem Licencjat na czternastodniowe praktyki, w ośrodku rehabilitacyjnym Aura w Jastrzębiej Górze w następujących terminach:

2019-01-25

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzą­cych agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia. Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

2019-01-16

Praca dla fizjoterapeutów

Poszukuję fizjoterapeutów do przychodni rehabilitacyjnej w południowej Bawarii niedaleko jeziora Bodeńskiego. Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji, znalezieniu mieszkania oraz sprawach urzędowych. Wymagane jest posiadanie kwalifikacji zawodowych, znajomość języka niemieckiego lub chęć podjęcia nauki. Mile widziane posiadanie doświadczenia w terapii manualnej.

2019-01-02