Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

KIEROWNIK HURTOWNI - STAŻYSTA (KH)

Sprawdzasz się w handlu i masz dryg do zarządzania... jednak brakuje Ci doświadczenia na stanowisku kierowniczym? Dołącz do Grupy Eurocash i przejdź intensywne wdrożenie, a następnie obejmij stanowisko Kierownika Hurtowni w jednej ze 190 naszych hal na terenie Polski.

2017-11-10

Sales and Operations Trainee (SOT)

Zapraszamy przyszłych Kierowników Sprzedaży do programu menadżerskiego Sales & Operations Trainee.

2017-11-10

Internship in Customer Support and Sales

Szansa na płatne praktyki w Hamburgu. Firma HAPPYCAR poszukuje polskojęzycznych studentów z dobrą znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Szczegóły w siedzibie uczelni, pok. 35.

2017-11-08

Informatyk

Centralne Biuro Antykorupcyjne poszukuje kandydatów do służby/pracy, którzy są absolwentami/studentami kierunków informatycznych lub pokrewnych. Obszar pracy: Teleinformatyka

2017-10-30

FIZJOTERAPEUTA

IPF medical od ponad 7 lat specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych z sektora medycznego. Wywodzimy się IPF Group posiadającej swoje oddziały w Poznaniu, Gdańsku i Paryżu. Obecnie współpracujemy z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji. Wśród naszych partnerów są szpitale, prywatne kliniki, centra rehabilitacji dziecięcej, gabinety oraz sanatoria. Tylko w ciągu ostatniego roku nawiązało z nami współpracę ponad 80 fizjoterapeutów.

Obecnie dla centrum rehabilitacji funkcjonalnej położonego w północno- wschodniej części Francji w regionie Franche-Comté poszukujemy kandydatów na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: Francja, region Burgundia-Franche-Comté, departament Górna Saona

2017-10-25

Program Au Pair USA i Europa. 19 lat doświadczenia!

Planujesz Gap Year za granicą? Zostań Au Pair w USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy Islandii
i szlifuj języki z native speakerami! Prowork Au Pair pomaga w doborze rodzin i organizacji całego wyjazdu. Kursy językowe + praca przy opiece nad dziećmi!

Au Pair to najtańszy i najlepszy sposób na podróże i naukę języków obcych!

2017-10-25

Tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna

2017-10-16

Lektor języka angielskiego

Praca na terenie powiatów: Zamość, Krasnystaw, Chełm, Włodawa, Hrubieszów, Biłgoraj, Tomaszów Lub., Lubaczów, Janów Lub., Kraśnik, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola

2017-09-26

Szkolenia i staże dla osób powyżej 30 lat

Szkolenia i staże dla osób powyżej 30 lat, pozostających bez pracy, zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego:

• Technologie ICT w pracy rejestratorki/sekretarki medycznej
  • Prawo jazdy kat. D + kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zakresie przewozu osób
  • Obsługa koparko-ładowarki (klasa III, wszystkie typy)
  • Grafika komputerowa i tworzenie aplikacji internetowych
  • Kurs operatora wózka widłowego z bezpieczną wymianą butli gazowych
  • Technologie ICT w branży turystycznej i ekologiczne funkcjonowanie przedsiębiorstw

2017-09-22

Tłumacz – praca zdalna

Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna. Praca polega na tłumaczeniu tekstów lub korekty gotowych materiałów. Oferujemy: umowęo pracę, stabilne warunki zatrudnienia.

2017-09-14

Operator maszyn torowych

Praca w Przedsiębiorstwie Robót Torowych TORREMS Sp. z o.o. z siedzibą w Brodach Małych.

2017-09-13

Handlowiec Opiekun Klienta (Key Account Manager)

PRACA w firmie działającej w dziale e-commerce. Stanowisko Handlowiec Opiekun Klienta (Key Account Manager).

2017-09-07

Specjalista ds. pośrednictwa pracy

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo - doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. pośrednictwa pracy. Miejsce pracy: Lublin.

2017-07-31

Doradca zawodowy

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo - doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca zawodowy. Miejsce pracy: Lublin.

2017-07-31