Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Szkolenia i staże dla osób powyżej 30 lat

Szkolenia i staże dla osób powyżej 30 lat, pozostających bez pracy, zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego:

• Technologie ICT w pracy rejestratorki/sekretarki medycznej
  • Prawo jazdy kat. D + kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zakresie przewozu osób
  • Obsługa koparko-ładowarki (klasa III, wszystkie typy)
  • Grafika komputerowa i tworzenie aplikacji internetowych
  • Kurs operatora wózka widłowego z bezpieczną wymianą butli gazowych
  • Technologie ICT w branży turystycznej i ekologiczne funkcjonowanie przedsiębiorstw

2017-09-22

Tłumacz – praca zdalna

Agencja pracy Netkadra poszukuje pracowników na stanowisko: tłumacz – praca zdalna. Praca polega na tłumaczeniu tekstów lub korekty gotowych materiałów. Oferujemy: umowęo pracę, stabilne warunki zatrudnienia.

2017-09-14

Operator maszyn torowych

Praca w Przedsiębiorstwie Robót Torowych TORREMS Sp. z o.o. z siedzibą w Brodach Małych.

2017-09-13

Handlowiec Opiekun Klienta (Key Account Manager)

PRACA w firmie działającej w dziale e-commerce. Stanowisko Handlowiec Opiekun Klienta (Key Account Manager).

2017-09-07

Specjalista ds. pośrednictwa pracy

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo - doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:  Specjalista ds. pośrednictwa pracy. Miejsce pracy: Lublin.

2017-07-31

Doradca zawodowy

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo - doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca zawodowy. Miejsce pracy: Lublin.

2017-07-31