WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

PIELEGNIARKI/POLOZNE - kurs jezyka niemieckiego i praca w Niemczech

Alpha Personal-Service GmbH Niemcy, Offenbach nad Menem oplasza nabor PIELEGNIARKI/POLOZNE na kurs jezyka niemieckiego i prace w Niemczech.

OFEROWANE WARUNKI:

• Przez pierwsze 2-3 miesiące – intensywny kurs jęz. niemieckiego – otrzymujesz pomoc finansową w wysokosci 300 Euro miesięcznie.
  • Po 2-3 miesiącach otrzymujesz umowę o prace 15-20 godz. tygodniowo na stanowisku pomocnika opiekuna medycznego i w dalszym ciagu uczęszczasz w czasie wolnym na kurs jęz. niemieckiego. W zależnosci od stopnia opanowania języka, przystępujesz do egzaminu z jęz. niemieckiego – certyfikat B2.
  • Po otrzymaniu certyfikatu starasz się z nasza pomocą o nostryfikację dyplomu pielęgniarstwa/położnictwa.
  • Po otrzymaniu uznanego dyplomu otrzymujesz umowę o pracę na stanowisku pielęgniarka/położna.

GWARANTUJEMY.

• Umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach.
  • Przed nostryfikacją dyplomu – praca na stanowisku pomocnika opiekuna medycznego w niepełnym wymiarze godzin pracy.
  • Po nostryfikacji dyplomu – praca na stanowisku pielęgniarka/położna w pełnym wymiarze godzin pracy.
  • Wynagrodzenie wg taryfy iGZ + dodatki ponadtaryfowe.
  • Zakwaterowanie na koszt firmy.
  • Kurs języka niemieckiego na koszt firmy.

WYMAGANIA:

• Licencjat Pielęgniarstwa/Położnictwa.
  • Niekaralność.
  • Gotowość do wyjazdu, pracy i życia w Niemczech.

CV oraz scan dyplomu prosimy przeslac na adres mailowy: jgibajlo@personalservice-alpha.de

2017-02-20

«« Powrót do listy ogłoszeń