Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Studenckie Praktyki Zawodowe Grecja-Cypr 2018

Firma Black Betty jako pionier w usługach consultingowych współpracuje z renomowanymi sieciami hotelowymi na terenie Grecji oraz Cypru.

Każdego roku nasi klienci poszukują doświadczonego personelu do pracy w sezonie letnim (maj-wrzesien), jak również studentów chcących zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w branży hotelarsko-turystycznej czy też gastronomicznej.

Lokalizacja:

• Grecja: Krete, Mykonos, Corfu, Rhodes, Zakynthos
  • Cypr: Limassol, Nicosia, Paphos, Protaras

Stanowiska pracy:

• Recepcjonista/recepcjonistka
  • Obsługa rezerwacji
  • Kelner, kelnerka, barman
  • Przewodnik
  • Pokojówka
  • Pomoc kuchenna
  • Kucharz
  • Ratownik
  • Oraz inne

Wynagrodzenie:

• Kieszonkowe w wysokości €440 + płatne nadgodziny;
  • 8 godzinny dzień pracy (40 godzin w tygodniu);
  • Napiwki (wysokość uzależniona jest od rodzaju wykonywanej pracy);
  • Dodatkowa premia uzgadniana z hotelem, która jest uzależniona od dobrego sprawowania w miejscu pracy;
  • Wszyscy studenci mają zagwarantowane zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport z lotniska do hotelu;
  • Koszty podróży na miejsce i z powrotem pokrywa uczestnik praktyk (Koszty podróży są zwracane osobom pozostającym na minimum 4 miesięczny okres pracy).

Wymagania:

Znajomość języków obcych: wymagana jest komunikatywna lub dobra znajomość języka angielskiego, w zależności od zajmowanej pozycji. Znajomość drugiego języka obcego (rosyjski, niemiecki, francuski itp.) jest dodatkowym atutem.

Pracodawaca wystawia zaświadczenie odbycia praktyk zawodowych wraz z dokładnym opisem wykonywanych obowiązków.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: michal.o@bbcsl.com

2018-04-05

«« Powrót do listy ogłoszeń