Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Praca nauczyciel wczesnoszkolny Warszawa + pakiet relokacyjny PILNIE

Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa Warszawa Saska Kępa PILNIE zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej! Autorski program dwujęzyczny dla klas 1-3. Zapewniony pakiet rekolacyjny - bezpłatne zamieszkanie w Warszawie! Skontaktuj się z ProworkPL, zarejestruj się i aplikuj na najlepsze oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie! Codziennie nowe oferty pracy dla nuczycieli Warszawa! Sprawdź aktualne oferty pracy dla nauczycieli przedszkolnych i językowych w prywatnych przedszkolach i szkołach w Warszawie. Teaching jobs in Warsaw! Apply at ProworkPL and work in Poland.

Opis stanowiska
Klient ProworkPL, prywatna szkoła podstawowa z autorskim programem dwujęzycznym dla zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej dla klas 1-3.

Wymaganie wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy jako nauczyciel wychowawca w edukacji wczesnoszkolne i min 1 - 2 lata doświadczenia. Ze względu na profil językowy szkoły wymagana znajomość angielskigo min. komunikatywna niezbędna do dobrej komunikacji w międzynarodowym zespole nauczycieli. Pracuj z dziećmi, jako wychowawca/ nauczyciel ucz się i zdobywaj doświadczenie!

Do obowiązków nauczyciela będzie należeć prowadzenie zajęć dydatkyczych z dziećmi, przygotowywanie raportów, aktywny udział w rozwoje autorskiego dwujęzycznego programu edukacyjnego dla klas 1-3. Dodatkowo dla kandydatów spoza Warszawy, pracodawca oferuje w pakiecie relokacyjnym bezpłatne zamieszkanie dla nauczyciela w Warszawie.

Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej.

• ukończone studia na kierunku pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej
  • doświadczenie w pracy z dziećmi min. 1 rok/ preferowane
  • pasja do pracy z dziećmi i gotowość do rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę
  • gotowość do rozpoczęcia pracy w PILNIE od stycznia 2019!

Warunki

• Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 5000 - 5600 zł miesięcznie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
  • praca stała - pełny etat
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Pakiet rekolacyjny - oferta dla nauczycieli spoza Warszawy! Bezpłatne zamieszkanie w Warszawie opłacane przez pracodawcę.

Procedura rekrutacyjna

Poszujuesz pracy jako nauczyclel w Warszawie? Zarejestruj się na stronie www.prowork.pl i aplikuj na wybrane oferty w branży edukacja, praca dla nauczycieli w Warszawie.

Po otrzymaniu rejestracji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci potencjalne oferty pracy jako nauczyciel w przedszkolu czy szkole w Warszawie.

ProworkPL - rekrutacja nauczycieli dla prywatnych szkół i przedszkoli w Warszawie i w całej Polsce.

ProworkPl - Native English Teachers and Bilingial staff in Warsaw, Poland!

2018-12-13

«« Powrót do listy ogłoszeń