Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Au Pair Gap Year USA 2019!

Rekrutacja Au Pair na sezon 2019 rozpoczęta! Złóż już TERAZ aplikację z Prowork i leć na rok do Stanów!

Au Pair USA 2019 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 19 lat!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich.

Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować!

We współpracy z amerykańską organizacją zapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair w USA.

Jako Au Pair w USA masz zagwarantowane

• roczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny amerykańskiej
  • 3 dniowe szkolenie w Nowym Jorku / szkolenie odbywa się w centrum NJ na Manhattanie!
  • bezpłatny przelot z Polski do/z USA
  • wiza studencka J1
  • kieszonkowe 197 USD tygodniowo czyli dostajesz ponad 10 000 USD rocznie!
  • 500 USD jednorazowe stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim
  • ubezpieczenie w cenie ( rozszerzone ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat z Prowork Aupair)
  • opieka organizacji amerykańskiej podczas Twojego pobytu w USA
  • możliwość przedłużenia Twojego pobytu Au Pair w USA o kolejne 6/9/12 mcy.
  • Twoje gwarantowane koszty udziału w Programie wynoszą tylko 1190 zł + koszt wizy amerykańskiej. Resztę kosztów w tym przeloty do USA pokrywa strona amerykańska.

Twoje warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA

• masz 18- 27 lat
  • znasz komunikatywnie angielski
  • masz doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
  • jesteś osobą niezamężną, bezdzietną, niepalącą i niekaraną
  • masz prawo jazdy ( możesz rozpocząć przygotowanie aplikacji w trakcie kursu)
  • Au Pair nie jest pracą, w ramach wymiany kulturowej pomagasz rodzinie w opiece nad dziećmi i mieszkasz z nimi na zasadach członka rodziny, poznajesz codzienne życie w USA i szkolisz angielski na co dzień! Codzienne rozmowy z native speakerami to świetna okazja przełamania bariery językowej

Jak się zgłosić do Programu Au Pair USA i załatwić formalności

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w Stanach Zjednoczonych. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair.

Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online i prosta procedura.

Dołącz do Nas i oglądaj filmy, relacje i opinie naszych Au Pair!

You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland

Instagram: prowork.aupair

Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw

Zobacz też inne wyjazdy językowe Au Pair USA i Au Pair Europa z Prowork Au Pair!

Najlepsze wyjazdy językowe i Au Pair Gap Year od 1999 roku!

2018-12-13

«« Powrót do listy ogłoszeń