Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Młodszy Specjalista Service Desk IT

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce. Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski).

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

• Wsparcie techniczne systemów IT i użytkowników na poziomie stacji klienckich w zakresie:
    • instalacji i konserwacji sprzętu i oprogramowania komputerowego,
    • rozwiązywanie bieżących problemów związanych za sprzętem i oprogramowaniem,
  • Utrzymanie Single Point Of Contact i weryfikacja statusów zgłoszeń użytkowników:
    • przyjmowanie i klasyfikacja zgłoszeń,
    • przekazywanie zgłoszeń do wymaganych grup wsparcia,
    • monitoring realizacji zgłoszeń,
    • udział w projektach IT i na styku z IT,
  • Wsparcie w zapewnieniu ciągłości działania systemów TELE/IT.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w przypadku braku posiadanego doświadczenia oferujemy możliwość odbycia stażu),
  • Wykształcenie średnie techniczne – mile widziany status studenta III, IV roku Informatyki/Elektroniki,
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra znajomość budowy komputera,
  • Posiadanie wiedzy z zakresu sieci LAN oraz wiedzy z zakresu pakietów Office i Windows,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz konstruktywnej współpracy w zespole,
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane: posiadanie wiedzy z zakresu systemu Active Directory oraz w obszarze automatyki przemysłowej, posiadanie uprawnień SEP do 1kV, komunikatywna znajomość języka angielskiego (na poziomie B1 w mowie i w piśmie).

Z nami zyskasz:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie (umowa zlecenie w przypadku odbywania stażu finansowanego ze środków ZTB),
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników,
  • Profesjonalne wdrożenie do pełnionej funkcji,
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych projektów,
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV na adres e-mail rekrutacja@ztb.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Szczegółowe informacje:

1. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”)
  2. Administrator danych osobowych: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o., Bodaczów, 22-460 Szczebrzeszyn
  3. Cel i okres przetwarzania danych: realizacja obecnego procesu rekrutacyjnego oraz – w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w okresie roku od dnia złożenia dokumentów rekrutacyjnych.
  4. Rodzaj danych: Dane identyfikacyjne kandydata, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych.
  5. Odbiorcy danych osobowych: pracownicy działu Zasobów Ludzkich Administratora danych oraz podmioty dostarczające systemy teleinformatyczne do celów rekrutacji.
  6. Zapewnienie Administratora o rzetelności i przejrzystości przetwarzania danych:
    • Państwa dane osobowe będą zabezpieczane poprzez stosowanie odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych zapewniających adekwatny stopień bezpieczeństwa odpowiadający ryzyku związanym z przetwarzaniem tych danych.
    • Zapewniamy Państwu prawo dostępu do tych danych. Mogą je Państwo sprostować, żądać ich usunięcia (o ile nie sprzeciwia się to odpowiednim przepisom prawa polskiego), lub żądać ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
    • Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
    • Osoba kontaktowa w temacie realizacji praw osób fizycznych: Mariola Siemczyk, adres e-mail: mariola.siemczyk@ztb.pl.
  7. Wycofanie zgody: Informujemy, że w dowolnym czasie mogą Państwo wycofać powyższą zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

2018-12-28

«« Powrót do listy ogłoszeń