Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Sienkiewicza 22, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Infor-
macji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Relacje ze staży i wyjazdów zagranicznych

Wakacje z Erasmus+

(2016-10-24) Relacja z wakacyjnych praktyk zagranicznych jakie studentki kierunku fizjoterapia: Myroslava Ruzhevych i Anastasiya Zakupra odbyły w ramach programu Erasmus+ w Abant Izzet Baysal University w Turcji. więcej »

 

Erasmus+ Pracownicy WSZiA w Logroño

(2016-09-15) Staff Week, czyli tydzień spotkań kadry uniwersyteckiej, w którym brali udział pracownicy naszej uczelni odbył się na Uniwersytecie de la Roja w Logroño. Wyjazd zorganizowany został w ramach wymiany pracowników dydaktycznych i administracyjnych programu Erasmus+. więcej »

 

Erasmus+ relacja studenta z wizyty w AIBU w Turcji

(2016-05-10) Pan Tomasz Masztalewicz, student trzeciego roku fizjoterapii wrócił właśnie z dwumiesięcznych praktyk z Turcji. Zapraszamy do przeczytania jego relacji z tego wyjazdu. więcej »

 

Erasmus+ to nauka i przygoda - relacja studentów z praktyki w Bolu

(2016-01-04) Zapraszamy do przeczytania relacji z trzymiesięcznych praktyk jakie troje naszych studentów: Mykola Andrusyk, Viktoriia Gurko i Natalia Savosiuk odbyło w Abant Izzet Baysal University w Bolu (Turcja) w ramach programu Erasmus+. więcej »

 

Nasz student na praktykach w Šiaulai State College na Litwie

(2015-11-24) Zapraszamy do lektury sprawozdania Pana Krzysztofa Sendłaka, studenta kierunku fizjoterapia, który przez trzy miesiące (lipiec-październik br.) w ramach programu Erasmus+ odbywał praktyki w Siaulai State College na Litwie. więcej »

 

Nasi studenci na praktykach w Europie

(2015-10-23) Dzięki Erasmus+ nasi studenci mają możliwość studiowania i realizacji praktyk w całej Unii Europejskiej. Tylko w czasie wakacji do Belgii, Turcji i na Litwę wyjechało siedmioro studentów. Zachęcamy do przeczytania krótkiej relacji Pani Marii Dmytrash, studentki kierunku fizjoterapia, która wakacyjną praktykę odbywała w Szpitalu Świętego Wincentego w Antwerpii (Belgia). więcej »

 

The 8th Europe Week - fotogaleria

(2015-03-09) Zapraszamy do obejrzenia galerii z The 8th Europe Week - spotkania przedstawicieli uczelni partnerskich, które odbło się w dniach 1-6 marca br. na terenie Yasar University w Izmirze (Turcja). więcej »