WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Zasady rekrutacji pracowników WSZiA w Zamościu

Wyjazdy w ramach programu Erasmus+
(zasady ogólnouczelniane 2016/2017)

1. Pracownicy Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu mają możliwość uzyskania stypendium na wyjazdy w celu:
    • prowadzenia zajęć dydaktycznych (Teaching Staff Mobility)
    • szkoleniowym (Staff Training Mobility)
  2. Na wyjazdy w ramach programu Erasmus mogą być kwalifikowani tylko i wyłącznie nauczyciele akademiccy i pracownicy administracyjni uczelni, którzy:
    • prowadzą zajęcia dydaktyczne w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu
    • są zatrudnieni w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji
    • są obywatelami państwa uczestniczącego w programie Erasmus lub posiadają prawo stałego pobytu na terenie Polski lub status uchodźcy.
  3. Wyjazdy w ramach Erasmusa mają na celu szkolenia pracowników w zagranicznych instytucjach bądź prowadzenie zajęć dydaktycznych w uczelni partnerskiej. Minimalna liczba przeprowadzonych zajęć dydaktycznych lub czas trwania szkolenia wynosi 8 godzin (przy wyjazdach trwających tydzień).
  4. Granty przyznawane  wykładowcom/ pracownikom nie pokrywają wszystkich kosztów związanych z wyjazdem a służą jedynie wyrównaniu różnicy kosztów utrzymania ponoszonych w kraju ojczystym i docelowym.
  5. Warunki otrzymania grantu z programu Erasmus+:
    • przedstawienie w Dziale Współpracy Międzynarodowej "Indywidualnego planu pracy" zawierającego:
      • Zakładane cele i oczekiwane rezultaty realizowanego wyjazdu
      • Harmonogram pracy.
      • Propozycję wyboru instytucji przyjmującej i terminu wyjazdu
    • Indywidualny Plan Pracy powinien zostać zatwierdzony przez Rektora Uczelni