WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Akredytacje i certyfikaty

Certyfikat Erasmus

Akredytacje Państwowej Komisji Aakredytacyjnej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała pozytywne opinie Państwowej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków:

Pozytywna opinia Państwowej Komisji Akredytacyjnej, organu kontrolnego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, oznacza, że uczelnia spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną a poziom prowadzonych studiów odpowiada podstawowym kryteriom jakościowym.

Akredytacje Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Medycznego

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała pozytywną opinię Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Medycznego dla kształcenia na kierunku: Pielęgniarstwo.

Certyfikat Businet

Certyfikat ISO 9001:2008

Certyfikat ISO 9001:2008 w języku polskim

Certyfikat ISO 9001:2008 w jęz. polskim

CISCO Networking Academy

Cisco Systems jest światowym liderem wytwarzającym produkty sieciowe dla najróżniejszych zastosowań, od małych sieci lokalnych po potężne sieci korporacyjne. Urządzenia Cisco tworzą niezbędną w obecnej dobie infrastrukturę firm, banków, uczelni, służb miejskich oraz agencji rządowych na całym świecie. Program Cisco Networking Academy oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych. Szkolenie przygotowuje do zdawania certyfikatu Cisco Certified Networking Associate (CCNA) w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Prometric, które mieści się w WSZiA. Certyfikat CCNA to międzynarodowy dokument potwierdzający umiejętności zawodowe.

Certyfikat honorowany jest na całym świecie, potwierdza wysoki poziom wiedzy oraz znajomość rozwiązań technologicznych firmy Cisco Systems.

Microsoft IT Academy

Uczelnia jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym IT Academy Microsoft. Wybrane zajęcia dydaktyczne uczelnia prowadzi w oparciu o autoryzowane materiały dydaktyczne Microsoftu. Zajęcia obejmują oprogramowanie systemowe (Microsoft Windows Serwer 2003) oraz język programowania C. Uczelnia posiada pakiet MSDN AA, dzięki czemu każdy student może otrzymać wersję wspomnianego oprogramowania do celów edukacyjnych. Najlepszym studentom Microsoft pokrywa koszt egzaminu w autoryzowanym ośrodku egzaminacyjnym.

Certyfikat wiedzy na temat Unii Europejskiej

W uczelni działa Regionalne Centrum Informacji Europejskiej. Studenci trybu dziennego w ramach programu studiów zdobywają wiedzę na temat mechanizmów integracji, instytucji i polityki rolnej oraz regionalnej Unii Europejskiej. Wykładowcami są specjaliści z zakresu problematyki unijnej. Opiekunem programu jest prof. dr hab. Elżbieta Kawecka - Wyrzykowska, członek zespołu doradców ekonomicznych Prezydenta RP i ekspert w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.