Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
OPAC
Katalog
OPAC
e-Kursy WBT
e-Kursy
WBT
Blackboard
Blackboard
DL
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
WSZiA na YouTube
Filmy
YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Studentka z Halic University na praktykach w WSZiA

Dwumiesięczne praktyki w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji rozpoczęła Hande Tunc (na zdjęciu po prawej), studentka fizjoterapii z Halic University w Turcji. Praktyka studencka realizowana jest w ramach programu Erasmus+ i potrwa do połowy września tego roku.

Przeczytaj więcej »
 

Czy wiesz, że ...

w roku akademickim 2016/2017 średnio co drugi nasz student otrzymywał stypendium, a kwota wszystkich przyznanych stypendiów przekroczyła pół miliona złotych. Uczelnia posiada rozbudowany system przyznawania stypendiów, który umożliwia uzyskanie stypendiów w kwocie znacznie przekraczającej wysokość płaconego czesnego. Dodatkowo obniżkę czesnego w postaci „Bonusu rodzinnego” otrzymują małżonkowie oraz osoby spokrewnione z najbliższej rodziny, studiujące w naszej uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Absolwenci WSZiA dobrze radzą sobie na rynku pracy

Zaprezentowano wyniki drugiej edycji badań prowadzonych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach ogólno­polskiego systemu monitorowania ekonomicznych losów absolwentów szkół wyższych. Po raz kolejny wartości wskaźników charakteryzujących absolwentów WSZiA w Zamościu są najlepsze wśród wszystkich absolwentów zamojskich uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

Nowość w ofercie studiów podyplomowych

Pomoc społeczna i praca socjalna w ujęciu prawno – insty­tu­cjo­nalnym to nowy kierunek studiów podyplomowych w ofercie uczelni na rok akademicki 2017/2018. Adresatami studiów są przede wszystkim osoby, które pracują lub zamierzają ubiegać się o zatrudnienie w instytucjach i organizacjach związanych z szeroko rozumianą pomocą i opieką społeczną, w tym pracą socjalną. Studia trwają dwa semestry. Zapraszamy!

Przeczytaj więcej »
 

Partnerstwo Lokalne na rzecz promocji mobilności zawodowej na rynku pracy

29 czerwca br. w naszej uczelni odbyła się konferencja pt. „Par­tner­stwo Lokalne na rzecz promocji mobilności zawodowej na rynku pracy" zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lubli­nie Filia w Zamościu. W trakcie konferencji przedstawiciele instytucji rynku pracy i organizacji pozarządowych podpisali poro­zumie­nie określa­jące ramowe zasady funkcjo­nowania partnerstwa.

Przeczytaj więcej »
 

Uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Moja wieś w Unii Europejskiej”

W niedzielę 2 lipca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych „Moja wieś w Unii Europejskiej – wczoraj dziś i jutro”. Nagrody wręczyła Izabela Winiewicz – Cybulska – przewodnicząca komisji konkursowej.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska