Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
Biuletyn Informacji Publicznej Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
Biuletyn Informacji Publicznej
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Zapraszamy na studia podyplomowe

Aktualnie trwa rekrutacja na studia  podyplomowe na kierunkach: Rachunkowość, Kadry i płace, Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, Prawo samorządu terytorialnego i administracji, Transport-Spedycja-Logistyka.

Przeczytaj więcej »
 

Dlaczego warto studiować pielęgniarstwo?

Z danych przedstawionych przez Naczelną Izbę Pielęgniarek i Po­łoż­nych wynika, że do końca przyszłego roku prawa emery­tal­ne nabędzie 44% aktualnie pracujących pie­lęgnia­rek, czyli ponad 100 tys. osób. W kolejnych latach deficyt osób z wy­kształ­ce­niem pielęgniarskim będzie jeszcze większy – czytamy w serwisie prawo.pl. Z kolei przygotowany dla Polskiej Federacji Szpitali Raport Manpower Life Science pokazał, że już 72% szpitali zgłosiło, że brakuje im pielęgniarek wszystkich specjalizacji.

Przeczytaj więcej »
 

Zmiana lokalizacji komórek administracyjnych uczelni

Informujemy o zmianie lokalizacji komórek administracyjnych uczel­ni. Rektorat, komórki obsługi studentów i pracowników oraz Centrum Studiów Podyplomowych zostały przeniesione do budynku uczelni przy ul. Sienkiewicza 22a. Numery telefonów uczelni nie uległy zmianie. Prosimy o kierowanie korespondencji na nowy adres.

 

8. Ogólnopolski Konkurs fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie”

Rusza ósma edycja Ogólnopolskiego Konkursu Foto­gra­ficz­nego „Lubelskie. Smakuj życie”. W konkursie mogą wziąć udział zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną i reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko. Zdjęcia można wysyłać do końca października. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Przeczytaj więcej »
 

Praktyki zagraniczne w programie Erasmus+

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wy­jaz­da­mi na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji. Szczegółowe informacje o programie Erasmus+, zasady rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom znajdują się w zakładce: Współpraca międzynarodowa i Erasmus+.

Przeczytaj więcej »
 

Fotogaleria z graduacji

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystej graduacji, która odbyła się w gmachu uczelni w dniu 28 czerwca br. Absolwentom dziękujemy za wybór naszej uczelni i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały