Uczelnia w prasie i mediach

««  « Wrzesień 2016 »  »»
PonWtoŚroCzwPiąSobNie

Informatyka w Zamościu - DOBRY WYBÓR

Rozmowa z prof. dr hab. inż. Piotrem Sienkiewiczem, kierownikiem Katedry Informatyki i Inżynierii Wiedzy Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

Piotr Sienkiewicz jest profesorem na Wydziale Cybernetyki WAT i Wydziale Zarządzania i Administracji WSZiA. Członek m.in.: Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego, Polskiego Towarzystwa Współpracy z Klubem Rzymskim, Polskiego Towa­rzystwa Badań Operacyjnych i Systemowych - wiceprezes, Polskiego Towarzystwa Cybernetycznego - prezes od 1988 przez dwie kadencje. Autor 15 książek i ponad 400 prac na­ukowych i popularnonaukowych poświęconych cybernetyce i informatyce, analizie systemowej i inżynierii systemów, or­ganizacji i zarządzaniu, cyberprzestrzeni i społeczeństwu in­formacyjnemu, dowodzeniu i telekomunikacji, wartościowa­niu techniki i ocenie ryzyka oraz naukom o bezpieczeństwie. więcej »
2016-09-21 - Tygodnik Zamojski