Poczta WSZiA

Szanowni Państwo, od nowego semestru przenieśliśmy pocztę™ na nowy serwer:

Aby zalogować się do nowej poczty wymagany jest login i hasło.

Login pracownika składa się z pierwszej litery imienia + nazwisko + "@wszia.edu.pl" (np.: jkowalski@wszia.edu.pl). Po hasło należy zgłosić się do działu IT.

Login studenta składa się z litery "z" + numer albumu + "@4student.pl" (np.: z123456@4student.pl). Student otrzymuje hasło na pierwszych zajęciach z przedmiotu Technologie Informacyjne lub może je odebrać w dziale IT.

W chwili pierwszego poprawnego logowania system wymusza na użytkowniku zmianę hasła oraz ustawienie języka interfejsu i strefy czasowej.

Kontakt z Działem IT

Dostęp do archiwalnej poczty pracowników przejdź »

Osoby, które chcą skorzystać z wcześniejszego systemu pocztowego i zarchiwizowanej tam poczty proszone są o przejście do Archiwalnego systemu pocztowego »

W przypadku problemów z zalogowaniem proszę zadzwonić lub skontaktować się mailowo z działem IT (proszę podać login, numer PESEL oraz imię i nazwisko).