WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Szkolenie biblioteczne

Książki

Szkolenie biblioteczne realizowane jest w formie DL (Distance Learning) na serwerze e-Kursy (kliknij aby przejść do szkolenia).

Aby zalogować się do serwera e-Kursy należy podać login w postaci zNumer_abumu (np. z1111) i hasło (domyślnie nr PESEL).

Po zalogowaniu należy wybrać kurs DL o tytule "Szkolenie biblioteczne". Celem kursu jest przygotowanie do zaliczenia przedmiotu.

Po zapoznaniu się z materiałem kursu student powinien przystąpić do zaliczenia. Zaliczenie realizowane jest w postaci testu na tym samym serwerze.

W trakcie rozwiązywania testu, który sprawdza wiadomości o zbiorach, regulaminie, stronie domowej biblioteki WSZiA oraz umiejętność korzystania z katalogu OPAC, niezbędne jest również zalogowanie się do katalogu biblioteki, celem poszukiwania odpowiedzi na pytania.

Warunkiem zaliczenia testu jest udzielenie 70% poprawnych odpowiedzi.