WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Wydziały

Wydział Zarządzania i Administracji

ADMINISTRACJA (studia I stopnia – lic.)

Specjalności:

• Kryminalistyka
  • Administracja europejska
  • e-Administracja
  • Administracja biznesu i finansów
  • Administracja bezpieczeństwa publicznego
  • Samorząd terytorialny i terenowa administracja rządowa

Wydział Fizjoterapii i Pedagogiki

Fizjoterapia (jednolite studia magisterskie)

Fizjoterapia II° (studia drugiego stopnia - magisterskie uzupełniające)

Pielęgniarstwo (studia pierwszego stopnia)

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała pozytywne opinie Państwowej Komisji Akredytacyjnej (organ kontrolny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego) dla wszystkich kierunków z oferty dydaktycznej. Natomiast dla kierunku pielęgniarstwo pozytywną opinię Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Medycznego (organ kontrolny Ministerstwa Zdrowia).

Pozytywne opinie tych komisji oznaczają, że uczelnia spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną a poziom prowadzonych studiów odpowiada podstawowym kryteriom jakościowym.

• studia I stopnia lic. – trwają 6 lub 7 semestrów, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu licencjata.
  • studia jednolite mgr – trwają 10 semestrów, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu magistra.
  • studia II stopnia mgr – trwają 4 semestry, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu magistra. Podjąć je może absolwent studiów I stopnia.