WSZiA na YouTube
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Kursy i szkolenia Przetargi Media o nas Biuro Karier Kontakt

Wydziały

Wydział Zarządzania i Administracji

ADMINISTRACJA (studia I stopnia – lic.)

Specjalności:

• administracja europejska (studia stacjonarne)
  • administracja publiczna (studia niestacjonarne)
  • administracja gospodarcza (studia niestacjonarne)

FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ (studia I stopnia – lic.)

• finanse przedsiębiorstw
  • rachunkowość i podatki

INFORMATYKA (studia I stopnia – inż.)

Specjalności:

• inżynieria oprogramowania
  • grafika komputerowa
  • teleinformatyka

Wydział Fizjoterapii i Pedagogiki

FIZJOTERAPIA I stopnia (studia I - lic.)

FIZJOTERAPIA II stopnia (studia II stopnia - mgr)

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu otrzymała pozytywne opinie Państwowej Komisji Akredytacyjnej (organ kontrolny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego) dla wszystkich kierunków z oferty dydaktycznej. Natomiast dla kierunku pielęgniarstwo pozytywną opinię Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkolnictwa Medycznego (organ kontrolny Ministerstwa Zdrowia).

Pozytywne opinie tych komisji oznaczają, że uczelnia spełnia wymagania kadrowe, programowe i organizacyjne, a także posiada odpowiednią bazę materialną a poziom prowadzonych studiów odpowiada podstawowym kryteriom jakościowym.

• studia I stopnia lic. – trwają 6 lub 7 semestrów, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu licencjata.
  • studia I stopnia inż. – trwają 7 semestrów, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu inżyniera.
  • studia II stopnia mgr – trwają 4 semestry, kończą się obroną pracy dyplomowej i zdobyciem tytułu magistra. Podjąć je może absolwent studiów I stopnia.

Tryb stacjonarny

• zajęcia od poniedziałku do piątku

Tryb niestacjonarny

• zjazdy 3 - dniowe (piątek, sobota, niedziela na kierunku fizjoterapia) co dwa tygodnie